Z życia szkoły


2017 / 2018DYPLOMY i PODZIĘKOWANIA

czerwiec 2018


50 LAT MINĘŁO ...

18 maja 2018


PAMIĘTAMY O HISTORII

14 maja 2018

W naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Krótka część artystyczna przygotowana przez uczniów kl. IV a pod kierunkiem pani Anety Mastalerz przybliżyła nam wydarzenia z 1791 roku.
Tego dnia, na pamiatkę setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, posadzone zostało drzewo - Dąb Niepodległości.
Dziękujemy wszystkim za lekcję historii.


"CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE"

11 maja 2018

Uczennica klasy VIa Malwina Bator brała udział w dwóch konkursach recytatorskich - XXXVII Mały Konkurs Recytatorski oraz VI Otwarty Parafialny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Polskiej.
W obydwu konkursach Malwina zajęła II miejsce :)"


"MAŁY KONKURS RECYTATORSKI"

11 maja 2018

Natalia zbiera laury w konkursach recytatorskich. Recytacja wierszy przed publiką w innych szkołach wymaga dużej odwagi. Brawo Natalia.

(41kB)


"MAŁY KONKURS RECYTATORSKI"

11 maja 2018

W czasie Turnieju Powiatowego 37. Małego Konkursu Recytatorskiego Julia Misztal uczennica kl. 3b zdobyła I nagrodę i nominację do Turnieju Wojewódzkiego, który odbędzie się na początku czerwca w Wojewódzkim Ośrodku Kultury.
Gratulujemy!


"GUTKIEM PO LUBLINIE"

11 maja 2018

Klasy IV b i IV c były na wycieczce w zajezdni autobusowej na ul. Grygowej. Zawiózł nas tam wyremontowany autobus z lat 60 – tych - „Gutek”.
Po zajezdni oprowadzał nas pan kierownik zajezdni, który pokazał nam najcichszy, jedyny w Polsce autobus elektryczny. Wsiedliśmy do niego i jeździliśmy po zajezdni (bardzo szybko). Widzieliśmy też myjnię autobusową, która była ogromna oraz punkt napraw autobusów. Mogliśmy wsiadać do dowolnego autobusu lub trolejbusu, poczuć się jak kierowca i zrobić sobie zdjęcie. Mnie najbardziej podobał się trolejbus „Ziutek”, bo były w nim stoliki z fotelami i coś w rodzaju barku.
Na koniec każdy z nas dostał upominki. Były to rozkłady jazdy autobusów, zeszyt , długopis i odblask. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły, oczywiście Gutkiem.
Mam nadzieję, że takich wycieczek będzie więcej - Maks kl.IVb


KOROWÓD MIĘDZYPOKOLENIOWY

27 kwietnia 2018

W ramach obchodów Dni Dialogu Pokoleń, uczniowie klas 4B, 5A i 6B uczestniczyli we mszy św. w Archikatedrze Lubelskiej w intencji integracji pokoleń mieszkańców Lublina. Po mszy św. uczniowie wraz z opiekunami przeszli w barwnym i radosnym korowodzie na Plac Zamkowy, który został zakończony symbolicznym „Mostem Pokoleń” z pamiątkową fotografią.


QUIZ SPORTOWY Z OKAZJI 50-LECIA SP42

26 kwietnia 2018

Klasy IV - V
    I miejsce - Maciej Sokołowski Va
    II miejsce - Paweł Pietrzak Vb
    III miejsce - Maja Szewczyk IVa

Klasy VI - VII
    I miejsce - Andrzej Musiatewicz VIIb
    II miejsce - Maciej Nowakowski VIa
    III miejsce - Jan Hołowiecki VIa


PINOKIO W POLSCE. 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

24 kwietnia 2018

Uczniowie klas trzecich brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pinokio w Polsce. 100-lecie odzyskania niepodległości" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 57. Troje z naszych uczniów znalazło się w gronie laureatów. Są to:
      Agata Smyk kl. III B - III miejsce
      Dominika Kopeć kl. III B - wyróżnienie
      Krystian Błażewicz kl. III B - wyróżnienie
Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w innych konkursach.


SPEED-BALL

22 kwietnia 2018

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Międzywojewódzkim Turnieju Speed-ball w Dobczycach. Nasza trzyosobowa drużyna w składzie: Andrzej Musiatewicz, Maja Szewczyk i Damian Wieczorek pod opieką animatora Orlika i Trenera Speed-Ball Lublin wywalczyła komplet medali!!!
Złoto dla naszego opiekuna w konkurencji Super Solo,
Srebro w grze singlowej i brąz w super solo w kat U14 wywalczył Andrzej Musiatewicz.
Na wyróżnienie zasługuje występ Mai i Damiana którzy po zaciętych meczach zakończyli grę w pierwszej ósemce. Zaznaczyć należy że Speed-ball w naszej szkole pojawił się niespełna rok temu.
Gratulujemy sukcesu i czekamy na więcej.


"POLSKA W CZTERECH PORACH ROKU OPISANA"

19 kwietnia 2018

Trzy uczennice klasy 3b brały udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Polska w czterech porach roku opisana". Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 17. Wszystkie dziewczynki znalazły się na podium.
Julia Misztal - I miejsce
Natalia Wieczorek - wyróżnienie
Alicja Sokołowska - wyróżnienie
Gratulujemy laureatkom!

Uczennice klasy VIa Malwina Bator i Julia Matuszewska również brały udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim 'Polska w czterech porach roku opisana'. Obie znalazły się na podium :)


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI

17 kwietnia 2018

Michał Franczak z klasy III B zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Literackim "Piękna nasza Polska cała". Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 17 im. Zwycięstwa Grunwaldzkiego w Lublinie. Dyplom z podziękowaniem otrzymała również wychowawczyni - Pani Halina Mirosław.


KONKURS "JUŻ WIOSNA" ROZTRZYGNIĘTY

17 kwietnia 2018

    I miejsce - Wiktoria Kowalczyk (Przedszkole nr 42)
    II miejsce - Kacper Maksim (Przedszkole nr 22)
    III miejsce - Filip Włodarczyk (Szkoła Podstawowa nr 21)

Wyróżnienia:
    Maja Makuch (Przedszkole nr 50)
    Hanna Mariańczyk (Przedszkole nr 72)
    Wiktoria Spaczyńska (Przedszkole Niepubliczne im.Świętego Józefa)
    Anna Krzywicka (Niepubliczne Przedszkole Odkrywcy Talentów)
    Hanna Ulman (Przedszkole nr 56)
    Oliwia Kosińska (Szkoła Podstawowa nr 10)
    Oskar Zarzycki (Szkoła Podstawowa nr 23)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy!


DOPALACZE - STRAŻ MIEJSKA PRZESTRZEGA

17 kwietnia 2018


AKTYWNA PRZYGODA

16 kwietnia 2018

„PROJEKTOR – Wolontariat Studencki” to Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. W ramach Programu kilkuosobowe grupy studentów - wolontariuszy realizują, w lokalnych szkołach, przygotowane przez siebie projekty edukacyjne rozwijające wiedzę, umiejętności oraz zainteresowania uczniów. Uczniowie klas 4 uczestniczyli w "Aktywnej przygodzie" - warsztaty rowerowe, gdzie poznawali krajobrazy, czytali mapy, ustalali trasy i przygotowywali napój izotoniczny.


CENTRUM DOBREGO WYCHOWANIA

6 kwietnia 2018

Klasa VII a uczestniczyła w warsztatach o przedsiębiorczości, które odbywały się w Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu.
Podzieleni na grupy uczniowie zakładali swoje firmy, inwestowali, pozyskiwali środki, co prawda tylko w świecie wirtualnym, ale emocje i zaangażowanie było jak najbardziej realne. Wszyscy świetnie się bawili i uczyli jednocześnie. Zwyciężyła grupa prowadzona przez Oliwię Dąbrowską, a najlepszymi wynikami indywidualnie mógł pochwalić się Mateusz Brzozowski.
Na pewno wybierzemy się tam raz jeszcze!


YOU CAN SING

28 marca 2018


WARSZTATY W BIBLIOTECE

28 marca 2018

Uczniowie z klasy 3b uczestniczyli w warsztatach świątecznych w bibliotece przy ul. Juranda. Pogłębili tam swoją wiedzę na temat tradycji i zwyczajów Świąt Wielkanocnych. Wykonane przez nich pisanki były kolorowe, piękne i okazałe.


DZIEŃ SZKOLNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI

27 marca 2018


WIELKANOC

26 marca 2018


STRAŻ MIEJSKA

23 marca 2018


WARSZTATY ŚWIĄTECZNE w 3B

21 marca 2018

Samodzielnie wykonywaliśmy koszyczki wielkanocne i czekoladowe jajka. Prace wyszły piękne.


"HUMOR I ZABAWA"

21 marca 2018


DOBRZE JEMY - 3A

21 marca 2018


"SZPITAL PLUSZOWEGO MISIA"

15 marca 2018

„Szpital Pluszowego Misia” jest studenckim projektem mającym na celu przełamanie dziecięcego strachu przed pobytem w szpitalu. Wszystko to, za pomocą tabletek w postaci cukierków, bajkowych metod leczenia, kolorowych recept i naszych przykładowych pacjentów – pluszowych misiaków!
Szpital Pluszowego Misia to jeden z projektów prowadzonych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.


PISZĄ O NAS

12 marca 2018


ISKRA DLA SERCA

7 marca 2018

Klasy 3 uczestniczyły w projekcie "Iskra dla Serca", który stawia sobie za cel zwiększenie masowej skuteczności zastosowania AED. Celem projektu jest organizacja pokazów pierwszej pomocy i popularyzację AED poprzez różnego rodzaju akcje edukacyjne w szkołach, centrach handlowych itp. Studencji Uniewersytetu Medycznego w Lublinie chcą pokazać ludziom, że w znaczny sposób mogą przyczynić się do uratowania ludzkiego życia i wczesne udzielenie pierwszej pomocy podnosi skuteczność działań!


III EUROPEJSKI SPEED-BALL CAMP

2 - 4 marca 2018

Chełm gościł zawodników z CAŁEJ POLSKI i najlepszych specjalistów z Francji i Niemiec! To było największe takie wydarzenie w speed-balowej historii Europy, nie mogło tam oczywiście zabraknąć uczniów naszej szkoły. Maja Szewczyk i Andrzej Musiatewicz pod opieką animatora naszego Orlika pana Mariusza Rzedzickiego przez trzy dni szlifowali swoje umiejętności gry singlowej, deblowej i oczywiscie super solo. Ciężkie treningi na pewno zaprocentują w nadchodzącym Speed-Ballowym sezonie i wrześniowych Mistrzostwach Polski.


MOJA SKARBONKA

2 marca 2018


WIOSNA W 1A

2 marca 2018


CUKIEREK ZA KSIĄŻKĘ

1 marca 2018


KOSTEK Z KLASĄ

28 lutego 2018

Spotkanie prowadzone przez Oddział Lublin Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland w klasach 1 i oddziale przedszkolnym naszej szkoły. Kostek z Klasą to program skupiający się przede wszystkim na profilaktyce zdrowych kości oraz osteoporozy. W związku z tym nie pomijamy żadnego aspektu zdrowego stylu życia, jak na przykład odpowiednie odżywianie, aktywność fizyczna oraz prozdrowotne zachowania i nawyki.
Swym zasięgiem stowarzyszenie obejmuje wszystkie grupy wiekowe począwszy od najmłodszych, a skończywszy na seniorach.


KONSTRUKCJI ŚWIETLICOWYCH CIAG DALSZY

27 lutego 2018


TALENTOWISKO "SKARBONKI"

17 lutego 2018


DZIEŃ OTWARTY

16 lutego 2018


XIV REGIONALNY KONKURS INFORMATYCZNY
"DZIEŃ BEZPIECZNEGO KOMPUTERA"

16 lutego 2018


MISTRZOWIE CZYTELNICTWA

14 lutego 2018


MALI KONSTRUKTORZY

13 lutego 2018


ZABAWA KARNAWAŁOWA

26 stycznia 2018

Tegoroczna zabawa jest jednym z elementów świętowania 50-lecia istnienia naszej szkoły. Sala gimnastyczna udekorowana kolorowymi balonami i serpantynami zachecała do wesołej zabawy. Uczniowie przygotowali piękne maski karnawałowe, rodzice smakołyki. Wszyscy bawili się znakomicie.
Teraz czas na zasłużony odpoczynek, przed nami upragnione FERIE.


SZCZODRAKI

19 stycznia 2018

Julia Matuszewska z klasy 6a i Julia Misztal z klasy 3 brały udział w Konkursie Recytatorskim "SZCZODRAKI 2017/2018" Julia Misztal zdobyła nagrodę, a Julia Matuszewska wyróżnienie.


ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO

18 stycznia 2018

Uczniowie klas VI i VII wzięli udział w spotkaniu informacyjnym z przedstawicielami ZTM w Lublinie.
Przedmiotem działania ZTM w Lublinie jest organizacja i zarządzanie komunikacją miejską w Lublinie. Od stycznia uczniowie mogą podróżować bezpłatnie środkami komunikacji miejskiej w Lublinie do ukończenia szkoły podstawowejJASEŁKA W 1A

22 grudnia 2017

,,Spojrzały aniołki w niebieski kalendarz..."- tymi słowami piosenki pierwszoklasiści rozpoczęli spotkanie jasełkowe, na które zaprosili swoich rodziców. Był to pierwszy wspólny występ małych aktorów. Kolędy i pastorałki towarzyszyły artystom w opowiadaniu historii narodzin Jezusa.


WIGILIA SZKOLNA

22 grudnia 2017

"Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy,
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich,
dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.

Niebo - ziemi, niebu - ziemia,
wszyscy - wszystkim ślą życzenia, ..."


"RATUJMY ŚWIĘTA"

22 grudnia 2017


CZYTAMY RAZEM

22 grudnia 2017


JASEŁKA

21 grudnia 2017


KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

21 grudnia 2017


MATEMATYCZNY TURNIEJ "JEDEN Z DZIESIĘCIU"

19 grudnia 2017

Uczniowie klas IV i V oraz VI i VII wzięli udział w potyczkach matematycznych. Formuła konkursu wzorowana była na znanym telewizyjnym turnieju. Celem konkursu było: rozwijanie wśród młodzieży uzdolnień i zainteresowań matematyką, popularyzowanie wiedzy matematycznej,doskonalenie umiejętności logicznego i twórczego myślenia, stymulowanie pracowitości, wytrwałości, pomysłowości oraz pogłębianie wiedzy matematycznej.

Laureaci:
klasy VI - VII                                                         klasy IV - V
1 miejsce - Alicja Pomorska                                  1 miejsce - Kacper Krawczyk
2 miejsce - Paulina Sapko                                     2 miejsce - Szymon Gołofit
3 miejsce - Mateusz Brzozowski                           3 miejsce - Michał Michaluk


"HAŁAS SZKODZI ZDROWIU"

15 grudnia 2017


"SZOPKI BOŻONARODZENIOWE"

12 grudnia 2017

Natalka Panasiuk zdobywczynią I miejsca Konkursu Technicznego pt. Szopki Bożonarodzeniowe.
Zafascynowana origami modułowym (w przeciwieństwie do tradycyjnego origami, w którym figurki powstają z jednej kartki papieru, modułowe modele, przeważnie bryły geometryczne, zbudowane są z wielu zwykle identycznych modułów) składała karteczki od sierpnia i wykonała piękną szopkę.
GRATULUJEMY POMYSŁU I CIERPLIWOŚCI!


JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI

12 grudnia 2017

Dwie uczennice naszej szkoły Julia Misztal z kl.3b oraz Ala Misztal z kl.1a brały udział w Jesiennym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Centrum Kultury w Lublinie i Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a jego uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Obie dziewczynki zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, a Julka została jego laureatką.
Gratulacje dla dziewczyn, byłyście wspaniale! Życzymy Wam dalszych sukcesów.


"50 WIERSZY NA 50 LECIE"

7 grudnia 2017


50 LAT

7 grudnia 2017

Szkoła Podstawowa nr 42 istnieje od 50 lat. Z perspektywy dziejowej to zaledwie nikły okruch czasu, jednak z ludzkiego punktu widzenia to znaczące pół wieku godne odnotowania i wspomnienia.

W ciągu 50 lat stawaliśmy przed wieloma trudnymi sytuacjami. Stawiliśmy im czoło dzięki oddaniu i determinacji, zarówno pracowników, jak rodziców. Dzisiaj mamy nadzieję, że to, co najważniejsze, ciągle jeszcze przed nami.


MIKOŁAJ

6 grudnia 2017


"ZIELONA KRAINA"

5 grudnia 2017

Zielona kraina to edukacja ze smakiem. Uczniowie klas IV a, IVb i IVc uczestniczyli w warsztatach kulinarno-edukacyjnych. Dowiedziały się jak jeść zdrowo i ze smakiem, w jaki sposób przygotować pyszne koktajle i sałatki na bazie świeżych, zielonych warzyw, dlaczego warto jeść różne kasze, uprawiać sport, być aktywnym fizycznie i sięgać po słodycze na bazie naturalnych składników, bez dodatku cukru.


"GWIAZDY HOLLYWOOD"

2 grudnia 2017

Motywem przewodnim dyskoteki Andrzejkowej z okazji 50-lecia szkoły były "Gwiazdy Hollywood".


"PAN JEZUS W MOJEJ RODZINIE"

30 listopada 2017VII FESTIWAL SŁOWA I OBRAZU

30 listopada 2017

XXIX LO im. "Zapory" w Lublinie zorganizowało wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną (MBP) im. Hieronima Łopacińskiego Festiwal Słowa i Obrazu. Tegoroczne wydarzenie przebiegało pod hasłem "...cudów pełen świat..." (J.R.R. Tolkien). Po raz pierwszy w historii Festiwalu konkursy - pięknego czytania i plastyczny - miały zasięg wojewódzki. Odbywały się one pod patronatem honorowym: Teresy Misiuk, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Krzysztofa Żuka - Prezydenta Miasta Lublin, Pawła Pikuli - Starosty Lubelskiego. Patronat medialny nad wydarzeniem pełnili: Kurier Lubelski i Radio Lublin.


FABRYKA BOMBEK

30 listopada 2017

Uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wycieczce do Sandomierza i Nowej Dęby. W Sandomierzu odwiedzili zbrojownię,gdzie każdy mógł dotknąć, włożyć na siebie zbroję rycerską oraz zobaczyć miejsca związane z serialem "Ojciec Mateusz".W Nowej Dębie obejrzały jedyne w Polsce Muzeum Bombki Choinkowej i poznały powstawania bombki. Praca przy produkcji bombek wymaga nie tylko talentu, ale też ogromnej cierpliwości.
Atrakcyjnym punktem wycieczki były warsztaty, uczniowie ozdabiali bombki według własnego pomysłu. Na pamiątkę pobytu w fabryce każdy uczestnik wycieczki otrzymał bombkę własnoręcznie wykonaną podczas warsztatów i bombkę ze swoim imieniem.
Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i wprowadziła w atmosferę świąt.


LUBIMY BUDOWAĆ

23 listopada 2017

Uczniowie w świetlicy z klocków wyczarowują roboty, lotniskowce, .. a ostatnio pojawił się Mikołaj.


WIEŻA MARZEŃ

14 listopada 2017


TAŃCOBAJKI

14 listopada 2017

Klasa Ia i IIIb odwiedziła Studio Muzyczne Radia Lublin.
TAŃCOBAJKI to teatr aktywizujący; taniec służący większym przeżyciom. Poprzez wspólną zabawę, aktywne słuchanie, śpiew i taniec uczniowie uczestniczyli w ,,Bajce o Kocie w Butach"


11 LISTOPADA

10 listopada 2017

Uczniowie klas trzecich przygotowali montaż słowno-muzyczny na temat kolejnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniów przygotowały panie: Halina Mirosław i Ewa Szewczyk


11 LISTOPADA

10 listopada 2017

Samorząd Uczniowski klas IV-VII pod czujnym okiem pani Renaty Motyki oraz pani Agaty Stworowskiej przygotował uroczystą akademię, na której to fakty historyczne przeplatały się z pieśniami patriotycznymi


"SPOSÓB NA ALCYBIADESA"

9 listopada 2017

Uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych uczestniczyli w wyjściu do Teatru im. Juliusza Osterwy.


LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

9 listopada 2017

Kolejny raz nasza szkoła bierze udział w Projekcie LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO. Uczniowie klas I- III wzięli udział w zajęciach sportowych prowadzonych przez trenerów programu. Biegi, skoki, rzuty piłką lekarską i piankowymi lotkami dostarczyły dzieciom wiele radości.


UCZYMY SIĘ RATOWAĆ

8 listopada 2017


SPEED-BALL

7 listopada 2017


"KOLOROWA JESIEŃ"

2 listopada 2017


"Z BAŚNIĄ NA KONIEC ŚWIATA I JESZCZE DALEJ"

27 października 2017


ŚLUBOWANIE

5 października 2017

W poczet uczniów naszej szkoły weszli uczniowie klas pierwszych.Była to ważna i piękna uroczystość. Zarówno dzieci jak i ich rodzice mocno ją przeżyli, bo oto nadszedł dzień, gdzie po krótkim przygotowaniu dzieci stały się uczniami szkoły podstawowej i rozpoczęły swoją uczniowską karierę. W przygotowaniach tej jakże ważnej szkolnej uroczystości wychowawczyniom klas pierwszych pomogli uczniowie klasy IV c.
Dziękujemy i gratulujemy!


DZIEŃ CHŁOPAKA

29 września 2017

Naszym kolegom życzymy wszystkiego najlepszego.


PASOWANIE NA CZYTELNIKA

26 września 2017

 


ZAJĘCIA CYRKOWE

25 września 2017

Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w zajęciach cyrkowych organizowanych przez animatorów Domu Kultury Błonie. Odbyły sie mini treningi z użyciem piłeczek, talerzy,diabolo, szlanych talarków, poi, flowersticka. Zaprezentowane ćwiczenia zwiekszają koncentracje uwagi, poszerzają pole widzenia, wzmacniają koordynacje, uczą prawidłowego chwytu, a najważniejsze są wspaniałą zabawą.


II MISTRZOSTWA POLSKI SPEED-BALL

23 - 24 września 2017

W dniach 23-24 września w Krakowie odbyły się II mistrzostwa Polaski Speed-Ball. Naszą szkołę reprezentowała trzy osobowa drużyna , składająca się z Animatora naszego Orlika Mariusza Rz., uczennicy 4 klasy Mai i siódmoklasisty Andrzeja.
Mamy to - 2 dni, 106 zawodników, 248 meczów, kilka niespodzianek, kilkoro czarnych koni.
Medale tym razem nie pojadą do Lublina.
Ale jest to bardzo dobry wynik i świetna prognoza na przyszłość.
A oto wyniki:
- Maja Szewczyk 18 w super solo, i miejsce 9 w singlu.
- Andrzej Musiatewicz 6 w super solo i miejsce 16 w singlu,
- Mariusz Rzedzicki 8 miejsce w Polsce w super solo, i miejsce 12 w Singla


FFESTYN SZKOLNY

22 września 2017

 


"MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ORDERU UŚMIECHU CZUBY - 2017"

17 września 2017

Na lubelskich Czubach po raz kolejny miał miejsce festyn „Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu Czuby – Lublin”. Zabawa rozpoczęła się o godz. 10 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 28. Na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Festyn miał charakter „non profit”. Wszystkie stoiska były przeznaczone dla dzieci z bezpłatnymi nagrodami i placem zabaw. Impreza ma na celu integrację społeczną dzieci, młodzieży i ich rodzin, mieszkańców dzielnicy.
Podczas festynu prezentowała się również nasza szkoła. Mimo tego, że na dworzee było zimno i padał deszcz uczennice klas trzecich naszej szkoły radośnie śpiewały przygotowane piosenki i rozgrzewały zgromadzoną publiczność. To był udany występ - GRATULUJEMY!


 

Początek strony


Strona główna